Údržbář (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Dašice, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou práci v přátelském kolektivu s velmi atraktivní mzdou? Chcete zajišťovat bezproblémový provoz výrobního procesu?

Pro našeho dlouhodobého klienta, hledáme kolegy na pozici údržbář do týmu.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za neprodlené odstranění závady a poruchy strojů

  • preventivní údržba strojů

  • zajišťování evidence provedených oprav a dalších zásahů do parametrů strojů

  • zodpovědnost za dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě

  • spolupráce s technikem BOZP a PO

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

  • spolupráci na HPP

  • smlouva na dobu neurčitou

  • možnost práce na 1 směnu

  • bez nutnosti elektro oprávnění

  • mzdu až 40 000 Kč/měsíc

  • stravenkový paušál 100 Kč/den

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti

  • a mnoho dalších benefitů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

co od vás očekáváme

  • SO nebo SŠ technického směru

  • zkušenosti s údržbou strojů ve výrobě

  • vysoká flexibilita - ochotu pracovat přesčas či pracovat v urgentních případech mimo stanovenou směnu

  • poctivý a zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Rohlenová
E-mail: poslat životopis
ID: 4822833  Dátum zverejnenia: 5.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc