Předák / Group leader (m/ž)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Dašice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
6.5.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • řízení, kontrola a odpovědnost za celkový chod výroby na příslušné směně
  • dodržovat všechny postupy, pokyny a standardy
  • sledování jakosti produktů v součinnosti s kontrolní laboratoří
  • zajištění výroby v požadované kvalitě
  • zpracování docházky zaměstnancům
  • ochota pracovat na 3 směnný provoz (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00)

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • spolupráci na HPP ve kmenovém stavu společnosti
  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzdu 35.000 - 45.000 Kč
  • stravenkový paušál 100 Kč/den
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své CV na [email protected]

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.6.2024 (zbývá ještě 43 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Chemická továrna v Dašicích hledá Group Leadera do svého týmu. Příjemný pracovní kolektiv a atmosféra na pracovišti. V případě více informací volejte na 778 885 378.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

SO nebo SŠ technického směru

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SO nebo SŠ technického směru
  • zkušenosti práce s týmem a jeho vedením
  • znalost práce v programech MS Office
  • samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Rohlenová
E-mail: poslat životopis
ID: 4822832  Dátum zverejnenia: 5.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc