Можливість для людей з України

Gazdiná

Aqualand, s.r.o

Miesto práce
Štefánikova 893/32, 058 01 Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacosobné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Snažíme sa zabezpečiť aby sa u nás hostia cítili ako doma, čo najlepšie. Preto sú dôležité predpoklady ako príjemné vystupovanie a komunikatívnosť. Zmysel pre poriadok, zodpovednosť. kreativita, flexibilnosť. Práca je v príjemnom prostredí rodinného penziónu.

Check in, check out penzionových hostí, starostlivosť o hostí, príprava nápojov, raňajok, poskytovanie informáciím o okolí. Udržiavanie čistoty v prevádzke. Zabezpečovanie komfortu pre hostí.

Základná administratívna činnosť, príjimanie a spracovávanie rezervecií. Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie. Vystavovanie faktúr, práca s pokladňou, práca s rezervačnými portálmi.

Zamestnanecké výhody, benefity

Možnosť ubytovania priamo v penzióne

Práca v rodinnej firme, priateľský kolektív

Zľava do Aquacity 20%

Informácie o výberovom konaní

životopis, motivačný list

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zodpovednosť, komunikatívnosť, zmysel pre detail, orientácia na zákazníka, samostatnosť, kreativita, flexibilita

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Rodinný Penzión so zahraničnou klientelou. S rodinnou atmosférou. Nachádza sa v centra mesta.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Palán
Tel.: +421903360485
E-mail: poslať životopis
ID: 4823327  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac